Örnek Daire Dekorasyonu 2018

Örnek Daire Dekorasyonu 2018

Yeni inşa edilen apartmanlarda, sitelerde, ofislerde, villalarda ve her türlü yerleşim alanlarında inşaat devam ederken, müteahhit firma tarafından örnek daire hazırlanır. Örnek dairenin amacı; o binadan veya yerleşim yerinden konut veya ofis satın alacak olan kişilere fikir olması açısından bir sunum yapmaktır. Örnek daire dekorasyonu, alıcılar için yerinde bir uygulamadır. Satın alacakların evi, nasıl dekore edeceklerine dair fikir edinirler ve yerleşim planını canlı canlı görürler.
tarafından tarihinde eklendi.

Yeni inşa edilen apartmanlarda, sitelerde, ofislerde, villalarda ve her türlü yerleşim alanlarında inşaat devam ederken, müteahhit firma tarafından örnek daire hazırlanır. Örnek dairenin amacı; o binadan veya yerleşim yerinden konut veya ofis satın alacak olan kişilere fikir olması açısından bir sunum yapmaktır. Örnek daire dekorasyonu, alıcılar için yerinde bir uygulamadır. Satın alacakların evi, nasıl dekore edeceklerine dair fikir edinirler ve yerleşim planını canlı canlı görürler. Örnek daireler, dekorasyonu yapılmış ve içi döşenmiş dairelerdir. Beyaz eşyasından, perdelere, halılara ve her türlü ev donanım ve araçlarına kadar baştan başa döşenir. Oturmaya hazır daire şeklinde olur. Örnek daire dekorasyonu, alıcılara evin nasıl dekore edilmesi gerektiği konusunda da bire bir fikir aracı olur. Bazı firmalar ise örnek daire maketleri hazırlarlar ve bu maketleri alıcılara göstererek, satış yapmaya çalışırlar. Maket örnek daire konusunda yaşanan problemler nedeni ile yeni çıkan yasa gereği artık hiçbir firma maket örnek daire sunumu yapamayacaktır. Bu durum bakanlık tarafından yasaklanmıştır. Toplu konut bölgelerinden ev veya işyeri satın almadan önce, mutlaka daha önceden hazırlanmış örnek dairelerini gezmenizi tavsiye ederiz.

Örnek Daire nedir? Örnek Daire Dekorasyonu

Adı üzerinde; Satışa sunulan toplu yaşam merkezlerinden konut veya işyeri satışları için referans amacı hazırlanan, tamamlanmış ve yerleşime hazır dairelerdir. İnşaat firması tarafından hazırlanan örnek daireler, dekorasyonu yapılan ve tüm araç gereçleri donatılmış şekilde sunulur. Bir konut satın almadan önce, örnek dairesini gezip görmeniz size fikir verecektir. En azından evin bölümlerinin işleyişleri hakkında bilgi sahibi olursunuz. Örneğin banyoda çamaşır makinasını nereye koyabileceğinizi, mutfaktaki bulaşık makinasının nerde durabileceğini önceden kestirebilir ve yerleşim alanlarını belirleyebilirsiniz. Bu size kolaylık sağlar ve karar vermenizde etkili olur. Satın alacağınız yeni mobilyaların tasarımlarını bile örnek daireye bakarak karar verebilirsiniz. Hatta mobilya ölçüleri hakkında bile kafanızda fikir oluşabilir.

Örnek daire dekorasyonu örnekleri

Birçok inşaat firması, örnek daire hazırlama külfeti altına girmek istemez ve bu işi bilgisayar desteği ile çözmek isterler. Üç boyutlu çizimler ile örnek daire oluşturup, bu görselleri alıcılara sunarlar. Ancak bu görsellerin ve çizimlerin gerçek ile alakası yoktur. Daha çok görsel showa dayalı olduğu için, gerçek örnek daire ile aralarında farklılıklar olabilmektedir. Örnek daire dekorasyonu görmeden karar vermeyiniz.Örnek daire dekorasyonu örnekleri için, inşaat firmalarının web sitelerine bakabilir ve fikir edinebilirsiniz. Çoğu web sitelerinde sanal tur ile daire içinde gezinebilir ve odaları tek tek kontrol edebilirsiniz. İleri teknolojiyi kullanarak, uzaktan örnek daireyi gezebilirsiniz.

Örnek daire dekorasyonu nasıl olmalı?

Firmalar, örnek daireleri alıcıyı etkilemek için hazırlar. Bir nevi referanstır onlar için. Durum böyle olunca, elbette Örnek daire dekorasyonu etkileyici ve satışa yönelik olmalıdır. Örnek daireleri gezerken, size mutlaka firmadan bir satış temsilcisi rehberlik edecektir ve daireyi tanıtacaktır.  Mevcut dekorasyonu kendi zevkinize göre değiştirmek isterseniz, size bu konuda fikir verecek ve dekorasyon konusunda size yardımcı olacaktır. Örnek daire dekorasyonu nasıl olmalı konusuna gelince, bu konuda birkaç seçeneği aşağıda maddeler halinde bilginize sunuyoruz:

  • Örnek daire göz alıcı olmalıdır. Alıcıyı etkilemeli ve satış aşamasında karar vermelerini sağlayacak düzeyde olmalıdır
  • Eksiksiz ve tam olmalıdır. Henüz tamamlanmamış örnek daireler, alıcıda kuşku yaratır.

Örnek daireler, gerçeğe yakın daireler olduğu için kesinlikle abartılı dekorasyon kullanılmamalıdır. Konforlu bir yaşam sunabilecek araç ve gereçler ile donatılmalıdır. Gereksiz detaylardan uzak durulmalıdır.

Fotoğraf Galerisi için Tıklayın

Bunlarda İlginizi Çekebilir...


Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Yukarı